Nasze czasopismo jest popularne w środowisku medycznym, wśród studentów oraz absolwentów kierunków lekarskiego, lekarsko-dentystycznego, farmacji, analityki medycznej, dietetyki, fizjoterapii, pielęgniarstwa, ratownictwa medycznego, kosmetologii czy biotechnologii medycznej. W związku z realizowanymi projektami tj. ,,Kalendarz Konferencji Medycznych” do obserwatorów dołączyli również przedstawiciele firm z branży medycznej, z którymi prowadzimy współpracę.

Czasopismo wydawane jest w formie elektronicznej na naszej stronie internetowej http://www.legeartisskm.pl/ i regularnie promowane na fanpage’u: facebook.com/legeartisskm.

Facebook-owy fanpage posiada wielu obserwatorów z branży medycznej, a tygodniowy zasięg publikowanych przez nas postów sięga prawie 8 tysięcy osób.

Od lutego tego roku naszą nową witrynę odwiedziło łącznie 2000 unikalnych użytkowników, dzięki czemu uzyskaliśmy 2600 wyświetleń.

Zapraszamy do współpracy.

Terminarz wydań

Planowana data wydania 6 numeru: 30.04.2019 r.

Planowana data wydania 7 numeru: 30.08.2019 r.

Reklamy

 1. Reklama w czasopismie
  • II strona okładki
  • III strona okładki
  • 1 strona w środku czasopisma
  • grafika ½ strony w środku czasopisma
  • grafika ¼  strony w środku czasopisma
  • artykuł sponsorowany
 2. Reklama na stronie internetowej

Wpis do Kalendarza Konferencji Medycznych

Współpraca z nami pomoże zwiększyć popularność Państwa Konferencji. Udostępnienie ogłoszenia o terminie konferencji w 2019 roku jest bezpłatne. Warunkiem jest upowszechnienie informacji o patronacie medialnym na Państwa stronie internetowej i profilu facebook-owym. Jeżeli to możliwie pragnęlibyśmy również, żeby nasze logo znalazło się na plakacie Państwa Konferencji jako patronat medialny.

Kontakt w sprawie oferty

Zapytania w sprawie reklam lub chęci udostępnienia informacji o wydarzeniu proszę kierować na adres mailowy:

 la.redakcja@gmail.com